חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

אודות

אתר ortlv.co.il הוא הגרסה האינטרנטית של חנות “מרכז העור” מרחוב אלנבי 108 תל-אביב, חנות רחוב תל אביבית וותיקה. בסוף גם אנחנו העתיקים הבנו שצריך אתר לצד החנות הפיזית.

מי אנחנו – היסטוריה 

החנות שלנו ברחוב אלנבי בתל אביב נפתחה בתחילת שנות החמישים. המשפחה שלנו רכשה את החנות אחרי כשני עשורים בתחילת שנות השבעים. מאז היווסדו זה היה בית מסחר למוצרי עור חפצי נסיעות ומוצרים נלווים. כאמור למעלה מ-70 של ניסיון מצטבר ומוניטין.
כסוג של דור שלישי אני נמצא בעסק ולידו מילדות. החנות הייתה לי תמיד ביתי השני. לפני למעלה מעשור עם פרישת אמי לגמלאות חזרתי לכור מחצבתי לעבוד במשרה מלאה בעסק משפחתי.

 

מגוון החנות והתמהיל על רגל אחת.

התמחותנו כל השנים במוצרי עור איכותיים ממיטב היצרנים ישראליים ואחרים. אנחנו מציעים ללקוחותינו אוסף מוקפד ואיכותי של ארנקי עור לנשים וגברים. תיקים כמעט לכל מטרה (לא תיקי אופנה) כולל תיקים לעבודה במגוון עשיר. תיקי כתף לגברים ותיקי גב ממיטב החומרים ומהיצרנים הכי איכותיים. מזה למעלה משלושים שנה שאנחנו מתמקדים בשת”פ עם יצרן חגורות איטלקי. כך אנחנו יכולים להציע ללקוחותינו חגורות איכותיות מעור. חגורות שלא יודעים להתבלות ולהתקלקל גם אחרי שנים של שימוש. חשוב לציין שהחגורות ניתנות להתאמה לכל מידה כולל מידות חריגות גם לקטנים וגם במידות גדולות מאוד. במחלקת הנסיעות נמצא מזוודות, תיקי נסיעה ותיקים מתקפלים שונים לתת לטיול שלכם את הכי נח, הכי יעיל והכי טוב.  

תחום נוסף, חריג יחסית במקומותיו, הוא המטריות. במחלקה זו אנחנו מציעים ללקוחות שלנו סדרות של מוצרים איכותיים. יש לנו מטריות טובות, מטריות טובות מאוד וגם את הכי טובות, אז למי שמחפש איכות לאותו יום גשום, יש לנו מה להציע גם בתחום הזה. יש עוד מגוון סוגי מוצרים התמקדתי כאן בעיקריים. 

היתרונות שלנו

החנות שלנו היא עסק וותיק, משפחתי ומקצועי. 

אנחנו לא רשת, אין לנו מרל”ג, אין לנו מנהלים ומוכרנים. כל זה מבטיח ללקוח שלנו שירות מקצועי ואישי תמיד. נדאג לספק ללקוחותינו את מה שהם רוצים/צריכים לשביעות רצונם המרבית. רבבות לקוחותינו מעידים שאנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו מרוצים ולכן רוב לקוחותינו משמשים שגרירי יחס”צ מסורים.

 

לרשותכם כאן באתר החנות

משה פרידמן moshe@ortlv.co.il