חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון הזמנות

תקנון הזמנות

תקנון אתר ortlv.co.il

אתר ortlv.co.il הינו החנות הוירטואלית של חנות מרכז העור מרחוב אלנבי 108 בתל אביב ומופעלת על ידה.

השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה.

אנא קראו תקנון זה בקפידה, שכן עצם השימוש באתר החנות הוירטואלית ortlv.co.il מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה  כי הינו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד ortlv.co.il ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות מפעילי האתר על פי תקנון זה.
בתקנון זה, השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר גם נקבה במשמע.

1. מי רשאי לקנות

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 16 ומעלה וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל אשר ברשותו או ברשות החברה כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן, ושהינו בעל חברות באחת מחברות האשראי שאתר ortlv.co.il יש מאפשרת לסלוק את כרטיס החיוב/אשראי שלו. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור ביצוע תשלום של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הקונה לרכוש.

2. המוצרים באתר

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי החברה. עם זאת, קורה שמוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי, לפחות זמנית. אם המוצר שנבחר אזל, נציג מטעם החברה יצור קשר עם הלקוח. במקרה זה, ortlv.co.il תגיש ללקוח הצעה לרכישת מוצר אחר בעל אופי ומחיר דומים. אם יחליט הלקוח לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה; אם החליט הלקוח לסרב, יהיה זכאי למחיקת ההזמנה, אם בוצע כבר חיוב כספי, יבוצע החזר כספי מלא. המוצרים המוצעים על ידינו מלווים במפרט וניתן לראות את תמונותיהם ותיאורם בדפיהם. פרטים נוספים לגבי המוצר ניתן לקבל בטופס “צור קשר”, או להתקשר אלנו טלפונית בשעות העבודה (11:00-17:00 בימים א – ה’).

3. הזמנת מוצר

רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות ה-“עגלה” באתר. לאחר ביצוע ההזמנה יקבל הלקוח מייל בדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה, דבר זה מעיד על קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד. אישור סופי יינתן רק לאחר שצוות האתר סיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי של הלקוח וקיבל את אישור חברות האשראי לביצוע הקניה. רק אז תחשב ההזמנה כאמיתית ויחלו תהליכי אספקת המוצר/ים, בתנאי שהם נמצאים במלאי. אם יחול שיבוש או טעות בתיאור המוצרים, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות ortlv.co.il לבטל את הרכישה, והלקוח לא יחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

4. פרטים אישיים

בעת ביצוע הקניה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת האתר את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים נוספים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים אלה עלולים להינקט צעדים משפטיים. ortlv.co.il שומרת לעצמה את הזכות למנוע גישה לקניה או לאתר מכל משתמש.                                                                                                   

5. אופן החיוב והמשלוח

לאחר סיום ביצוע הקניה, יבוצע חיוב של הלקוח באופן מיידי, ובתשלום מלא בגין המוצר, לפי מספר התשלומים אשר ביקש. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 10 ימי עסקים (להלן “האספקה”). חישוב מועדי האספקה יהיה ע”פ ימי עסקים, היינו ימים א’-ה’, למעט ערבי חג ומועדים. יחד עם זאת, צוות ortlv.co.il עושה כמיטב יכולתו לספק את המוצר מהר ככל הניתן .
המחירים באתר כוללים מע”מ. אספקת המוצרים תהיה דרך חברת חברות שילוח נבחרות ותתבצע באמצעות משלוח מסוג “שליח עד הבית” או “משלוח לנקודת איסוף”, לפי הנתונים ו/או בחירת הלקוח. אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לבית עסק הקרוב לבית הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של .ortlv.co.il המוצרים יסופקו באמצעות חברות השליחויות בהתאם לזמן האספקה הנהוג בחברות השליחויות ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בחברות השליחויות. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברות המשלוחים מטעם ortlv.co.il, ובכפוף לרשימת היישובים של  ortlv.co.ilבהן מתבצעת שליחות עד הבית / בית העסק. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם החברה לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אויר ו/או מצב ביטחוני העלול לסכן השליחים, יוסבר עניין זה ללקוח ויימצא ביחד פתרון המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה ortlv.co.il הפוסקת הבלעדית בעניין.

6. ביטול

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם, ובתנאי שהם ארוזים באריזתם המקורית, בלי שימוש, ובלי שריטות ופגמים. זאת בהודעה בכתב או בשיחת טלפון אישית ל- ,ortlv.co.ilעם פירוט סיבת הביטול, הכל בהתאם לחוק הגנת הצרכן. לאחר בדיקת הפנייה ואישורה יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן ללקוח על ידי ortlv.co.il. לאחר החזרת המוצרים יזוכה כרטיס הלקוח במחיר ששולם עבור המוצר, לא כולל דמי משלוח, ובניכוי עלות מחיר ההחזרה במידה ויש. אם מוצר נבדק על ידי גורם מטעם ortlv.co.il ונמצא שהוא לא הוחזר במצב חדש, ו/או באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה, הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר בפועל, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש- ortlv.co.il הוציאה או שהיא התחייבה להוציא או שתאלץ להוציא על המוצר, והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.
במקרה בו המוצרים שקיבל הלקוח היו פגומים מראש בעת קבלתם, לא יחויב הלקוח בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

הלקוח אינו רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שיוצרו בהזמנה אישית, לרבות מוצרים שהוזמנו עם חריטה אישית, או מוצרים הניתנים לשכפול, שעתוק, הקלטה או צריבה, שאריזתם נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום יש לשלוח ל ortlv.co.il- את המוצר בצירוף החשבונית המקורית ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל הפניה נשלח אל הלקוח את המוצר על פי ההזמנה המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג’ לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981. במקרה של ביטול עסקה למעט מחמת פגם, תחויב באמצעות כרטיס אשראי בדמי ביטול בשיעור 5% מהמחיר, אך לא יותר מ 100 ₪ הכל בהתאם להוראות המחוקק.

7. אחריות כללית

ortlv.co.il ו/או מי מטעמה אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים.
לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים הספציפיים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל.
ortlv.co.il מבקשים להדגיש כי המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד ortlv.co.il לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, וכיו”ב.
אם רכשת מוצרים פגומים, זכות הלקוח להחליפם או להחזירם ולקבל את החזר כספי, כפי שפירטנו לעיל.

האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, אם יש כמובן , חלה על היצרנים, ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים, לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על “עוסק” על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו.
המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא יעלו טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך. בשום נסיבות לא תחול על ortlv.co.il ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר של ortlv.co.il, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים , או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע ortlv.co.il ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור.

אם לקוח אינו שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או אחד מתנאי תקנון זה, אנא כתבו אלינו ונבחן את הפנייה בנושא. ortlv.co.il ו/או מי מטעמה לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה/עשה הלקוח שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השימוש באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS). לא תהיה ללקוח או לכל מי שמטעמו כל טענה, או תביעה ו/או דרישה כלפי ortlv.co.il ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי הלקוח ולדרישותיו.

במידה והמוצר שסופק על ידנו ללקוח/ה נמצא עם פגם או ליקוי בתוך 7 ימים מקבלת הפריט יהיה הלקוח רשאי לקבל מאיתנו מוצר חדש זהה עם החזרת המוצר הפגום. במידה ולא נוכל לספק ללקוח מוצר חדש זהה יקבל הלקוח זיכוי כספי מלא בהתאם לעלות המוצר ביום רכישתו. פגמים וליקויים שימצאו אחרי 7 ימים מיום אספקת המוצר יקבלו שירות תיקונים בהתאם לסוג המוצר ותקופת האחריות שלו.

8. תנאים נוספים

ortlv.co.il לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים.

ortlv.co.il לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

ortlv.co.il שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב, ו/או מערכות הטלפון, ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה, ו/או השבתה, ו/או סגר, ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד, ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית ortlv.co.il להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר  הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה כלשהי באתר, יכולה  ortlv.co.il, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

החברה שומרת לזכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו  מעת לעת. האתר מכיל חומרים שונים המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות לרבות תוכן, תמונות גרפיקה ועוד . אין לכל צד ג’ המבצע פעולות רשות לשנות, לפרסם, או להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו, כולו או חלקו למטרה כלשהי.

כל המבקש ליצור לינק (קישור) לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש לבעלי/מפעלי  ortlv.co.il – על מנת לקבל את אישורה לכך ובכתב.

החברה תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים לפי ראות עיניה וצרכיה מעת לעת. כמו כן, תהא החברה רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

9. שיפוט

הדין החל על הזמנת הלקוח ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט המחוזי בתל אביב.

10. פרטיות

האתר נוקט באמצעי הגנה מרביים על מנת לשמור ככל האפשר על המידע, תעבורת הנתונים באתר מוצפנת באמצעות טכנולוגיית SSL. האתר מתחייב לא להשתמש בפרטי הלקוחות אלא לצרך תפעול האתר ואספקת השירות והמוצרים בלבד.